Forum Giełda +Dodaj wątek

Szacuja 840tys zysku za 2013...

Zgłoś do moderatora
przypomne im ze 5 lat temu prognozowali zyski roczne na 1.2 mln zl i po prawie 6 latach nadal nie potrafia osiagnac takiego zysku...dno i wodorosty panie prezesie...tymczasem PGS 2 mln na czysto w 3 kw....


http://biznes.pap.pl/pl/news/listings/info/904338,makolab-sa-szacunek-wartosci-przychodow-ze-sprzedazy--ebitda-oraz-zysku-netto-w-2013-r-
  • Szacuja 840tys zysku za 2013... Autor: ~gniocik

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAKOLAB 3,57% 5,80 2021-06-11 16:42:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.