Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,90 zł , zmiana od tamtej pory: -19,30%

Sytuacja sie klaruje w dobra strone. Nareszcie.

Zgłoś do moderatora
W koncu decyzja na ktora czekalismy wlacznie z quercusem. W altusie i tak juz nie bylo sensownej kasy pod zarzadzaniem a spolka jest do wygaszenia dzialalnosci. Po tej decyzji knf formalnie ustaje nadzor i moc rekomendacji knf ktorymi zaslanial sie zarzad. Teraz ocene BION moga sobie wsadzic tam gdzie swiatlo nie dochodzi. Ponad 80 mln zl w altusie pomniejszone o 7 mln zl kary staje sie natychmiastowo do dyspozycji na skup , dywidende itp itd. Sam altus juz i tak byl wydmuszka nie generujaca zyskow a aktywa przerzucono do rockbridge ktory oczywiscie nadal posiada licencje a altus ma w nim 86%.
Zarzad altusa do redukcji, pewnie ewakuuje sie do rockbridge.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALTUS -4,38% 1,53 2023-10-04 15:40:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.