Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,33 zł , zmiana od tamtej pory: -24,81%

Sytuacja kształtuje się następująco

Zgłoś do moderatora
Trudne jest zagrywanie takiej spółki z poziomu jaki tutaj jest pomiędzy falami cyklu. Jak ktoś wcześniej napisał był wakacyjny rajd logintrade'a. Było warto wejść na ten kurs wyciągnięty za uszy na 1,50. Główni udziałowcy zostali w międzyczasie milionerami czego gratuluje bo firma oczywiście jest tych milionów warta. Jednak trudno mi na dzień dzisiejszy - widząc obroty - znaleźć potwierdzenie tezy którą stawiałem iż firma powinna być warta ok. 25 - 50 mln złotych. Główni udziałowcy raczej ze swoich akcji nie zejdą bo te 63% to jakaś wartość. I pewnie oni wiedzą, że do emerytury nie ma co tego ruszać. Pytanie gdzie jest FF. Wiadomo, że Ci co weszli po 20 groszy przy 500% zysku długo nad realizacja zastanawiać się nie będą tylko czy ktoś ktokolwiek jest chętny ? Gdyby nie dynamiczne zmiany rynku, gdyby nie to że 10 lat firma nie wystartowała do tego nieba. Gdyby na stooqu nie pisało o zmianie 52 tygodnie 150 % . Jednak fakty przedstawiają się następująco - firma warta ok 7 mln złotych - i to jest jak najbardziej prawdopodobne. Tak więc od dziś ja obstawiam zakończenie wzrostów gdzieś na ok. 1,80 ( przy bardzo małym wolumenie ) i wejście w kolejną faze cyklu logintrade. Jednak nie obstawiałbym spadku na 20 groszy - dziś te 20 groszy jest już zbyt mało warte.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LGTRADE 3,09% 1,00 2020-11-23 12:19:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.