Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,92 zł , zmiana od tamtej pory: -6,52%

Sytuacja Energoinstal

Zgłoś do moderatora
Ocena sytuacji:

1) Przedłużona umowa kredytowa z bankiem- odbieram pozytywnie, nawet jeśli limity sa mniejsze (musza być mniejsze bo firma zrezygnowała z ubiegania się o duże przetargi) korzystne jest to że zarząd gwarantuje te linię kredytową swoim majątkiem.
2) wyniki finansowe, pomimo braku dużych kontraktów sądzę że firma wyjdzie na swoje a walka na rynku mniejszych projektów oznacza dywersyfikację ryzyka i wyższą marże
3) technicznie kurs wygląda dobrze i wybicie powyżej 1,35 może zaowocować wyjściem na poziom 2,5 - 3 PLN
4) kontakt z dużym koncernem japońskim - kontynuacja współpracy - pozytywne info
5) bardzo słaba komunikacja ze strony firmy do rynku - negatywnie, choć może oznaczać prowadzone rozmowy z inwestorami.
6) stabilne zatrudnienie - pozytywne.


Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOINS -9,47% 0,86 2022-05-04 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.