Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,75 zł , zmiana od tamtej pory: -20,32%

sytacja bieżąca

Zgłoś do moderatora
Witajcie,
dziś po prostu na rynku są spadki. I tyle. To samo dotyczy Aillerona. Popatrzcie jak dziś spada na ten moment:
1) Kruk - 5%
2 ) Wielton - 0,5 %
3 ) Astarta - 4,42 %
4 ) Asbis -1,76 %
5 ) CCC - 3,18 %

Dobre firmy też więc dziś lecą . A my mamy -1,25 % w plecy i rośniemy powoli. Są u nas małe obroty , nikt Baleriny nie sprzedaje. Widać więc moc papieru

3 majcie się . Optymizmu nam wszystkim życzę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON -1,18% 12,55 2021-07-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.