Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  105,05 zł , zmiana od tamtej pory: -6,31%

Syndyk potnie aktywa wkrótce? Bzymbzymk pyta

Zgłoś do moderatora
Pekao będzie musiało oddać hajs za naciągane kredyty a poza tym tym będzie musiało zatrzymać akcje kredytowa żeby nie mieć już tylko toksycznych aktywów. Wycena wg Bzymbzymka a 8 zł a kurs gieldowy ponad 100zl zatem spore pole do spadkow. Jak dali jeszcze kredyty na biznes a janusze nie zapłacą a robotnicy swoich kredytów to aj waj będzie. Tu tylko przepaść widać
  • Syndyk potnie aktywa wkrótce? Bzymbzymk pyta Autor: ~Dariusz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKAO -0,14% 98,42 2019-12-13 17:00:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.