Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  43,00 zł , zmiana od tamtej pory: -2,33%

SYGNAŁ KUPNA - porównując C/WK jest 10 x tańsza

Zgłoś do moderatora
https://bydgoszcz.naszemiasto.pl/przy-ul-gdanskiej-w-bydgoszczy-powstaje-centrum/ar/c1-9029203

INVENTION MED S.A. na dziś ma aktywa z dotacjami na prawie 3 x obecna kapitalizacja, C/WK 0,9 co w porównaniu ze spółkami z branży medtech VR jest średnio 5 razy niedowartościowana a niektórymi ponad 10 x niedowartościowana. Przy kursie 14 gr uzyskali i czekają na wypłatę ok 10 groszy na akcję dotacji !
Aktywa:
- wartość działki ok 6 mln
- wartość biurowca po wybudowaniu ok 40 mln
- wartość urządzeń na kardiochirurgia, neurochirurgia, anatomia, rehabilitacja licząc średnia po 2 mln na kazde tez z dotacji to 8 mln
- dotacja da budowę ktora dopiero wpłynie to 16,3 mln
- rozliczenie tutorderm ok 3,5 mln pozostało do wypłaty
- wartośc pakietu 36 mln akcji Softblue na dzis wg kursu warte ok 10 mln mln ale wraz z rozwojem spółki SBE, wybudowaniu swojego CB+R z branźy iOT, rozliczenie Innolot oraz rozpoczetych projektow w tym projektów IT bedzie rosło z czasem
- wartość pakietu akcji MedApp 12,5 mln szt. warte ok 5 mln a po uzyskaniu certyfikatu FDA i wejsciu na rynek USA rownież będzie skokowy wzrost wartości. Mozliwa współpraca pomiędzy MedApp a Invention bo dzialają w branży VR wzajemnie się uzupełniają a INVENTION jest ponad 4 x tańszy.

tak wiec policzmy tylko to co powyżej to wychodzi ok 90 mln zł czyli ponad 3 x tyle co obecna kapitalizacja.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGOENT -1,18% 42,00 2023-03-22 15:45:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.