Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,75 zł , zmiana od tamtej pory: -2,75%

Świetni wydawcy dla gier

Zgłoś do moderatora
Kalypso dla Inkwizytora, znane głównie z Tropico i Dungeons

Toplitz Productions dla Serum, spółki zależnej Games Island, swoją drogą pachnie ta gra Green Hell od CRJ wymieszanym z Chernobylite od Farm51, klimat przetrwania

Focus Entertainment dla Hotel Renovator, spółki zależnej Two Horizons, warto zaznaczyć że FE odpowiada za takie hity jak Plague Tale, czy The Surge.

Każda z gier ma finansowanie od wydawcy, kapitalizacja The DUST 25mln zł, sama umowa z Kalypso to około 10mln zł dla spółki..

Myślcie!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST 2,06% 12,40 2023-03-30 11:09:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.