Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,45 zł , zmiana od tamtej pory: -61,52%

Świetne wyniki za kolejny kwartał

Zgłoś do moderatora
Tak to zostawię: "wzrost przychodów ze sprzedaży o 21%, wzrost zysku operacyjnego /EBIT/ o 35%, wzrost wskaźnika EBITDA o 25%, wzrost zysku netto o 31%, wzrost przychodów pochodzących ze sprzedaży reklamy zewnętrznej o 100%, wzrost przychodów z działalności agencji reklamowej o 43% "

Księgowo jest świetnie? Co sądzicie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA -3,81% 5,56 2021-09-21 10:21:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.