Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,40 zł , zmiana od tamtej pory: 131,44%

Świetne wyniki oraz cisza wokół spółki - idealny moment na kupno

Zgłoś do moderatora
Świetne wyniki - wycena wskaźnikowa C/Z = 5 + dobre perspektywy rozwoju - świetny moment do kupna. Zyski spółki przewyższają znacząco prognozy zysków z ostatnich rekomendacji. Jeśli zarząd spółki będzie rekomendować 20% zysku na dywidendę już mamy 1PLN - stopa dywidendy 6% - super.

Sądzę, że za około 1-2 lata cena akcji spółki znajdzie się w przedziale 40-70 PLN.

Czy będę miał rację? Zobaczymy za rok :)
  • Świetne wyniki oraz cisza wokół spółki - idealny moment na kupno Autor: ~Roman

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MFO -1,32% 44,90 2022-05-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.