Forum Giełda +Dodaj wątek

świetne perspektywy, hit

Zgłoś do moderatora
C/Z - 4,6
C/WK 0,56

1200 zysku za 2013 rok do tego dojdzie 1 milion ze sprzedaży nieruchomości i dzięki temu firma bez problemu spłaci obligacje. Po transakcji C/Z spadnie do 2,0 !!!!

Firma młoda i dynamicznie się rozwija, w następnych latach zyski będą się poprawiać.

Co t za firma?

PRESTO

Skończyłem zakupy dlatego podpowiadam innym. Warto przyjrzeć się spółce.

Pozdrawiam wszystkich!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PFLEIDER -0,38% 26,20 2019-09-13 11:06:03