Forum Giełda +Dodaj wątek

Świetne Informacje - niezauważone przez rynek

Zgłoś do moderatora
Ostatnio przeglądając dane z branży, odkryłam ciekawą informację ;
http://examobile.com/aplikacje-examobile-zainstalowane-na-ponad-mln-urzdze-mobilnych--5-3-164.html

analizując wcześniejsze komunikaty spółki na temat przyrostu użytkowników oraz wzrostu ilości wyświetleń reklam, można zauważyć że miały przełożenie na faktyczny wzrost przychodów i znaczącą poprawę wyniku finansowego w poprzednich okresach, proszę o opinie osoby znające branżę mobilną na temat w/w komunikatu oraz przełożenia w/w danych na potencjalne wyniki.

pozdrawiam ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
EXAMOBILE -1,22% 6,50 2021-09-17 09:12:42