Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  48,00 zł , zmiana od tamtej pory: -8,79%

ŚWIETNE INFO OD COLUMBUSA

Zgłoś do moderatora
Wczorajsze:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Columbus-Energy-kupi-13-projektow-farm-fotowoltaicznych-o-lacznej-mocy-do-14-MW-8063703.html
i drugie info już po sesji giełdowej:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Columbus-Energy-zawarl-umowe-opcji-zakupu-farmy-fotowoltaicznej-o-potencjalnej-mocy-ok-254-MW-8064030.html

Świetne info tak duże farmy, tak wielka łączna moc, będą mieli chłopaki dużo roboty a to oznacza duże zyski czyli kurs akcji columusa będzie szedł mocno do góry.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS -1,53% 43,78 2021-04-23 12:50:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.