Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,43 zł , zmiana od tamtej pory: -11,51%

świetna rekomendacja dla umiejących czytać między wierszami

Zgłoś do moderatora
Bank Pekao: Wpływ podwyżek stóp proc. na wynik odsetkowy to ok. 15% - Stooq
Tak TFI będą beneficjentami netto, a kolejna podwyżka w grudniu.
W Pekao pracują jeszcze osoby które były świadkami powołania TFI Pioneer. Przy wysokiej inflacji lat 90-tych fundusz dawał 120% stopę zwrotu w 1994 roku, a później pojawił się Balcerowicz i inflacja znikła jak za dotknięciem czarodziejskiej różczki. To nas czeka wiosną 2022.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUERCUS -0,25% 3,92 2022-01-21 17:01:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.