Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,10 zł , zmiana od tamtej pory: -41,98%

Światełko w tunelu 619% w stosunkudo ubiegłego roku

Zgłoś do moderatora
Eksport ze sprzedaży towarów wzrósł po pierwszym półroczu o 619%w stosunkudo ubiegłego roku, generując przychód w wysokości 1474 tys. zł. Decydujący wpływna wzrost eksportu miały działania prowadzone w kanale e-commerce na rynku międzynarodowym.

Tak w skrócie zacisnęli pasa i wzięli się za robotę, mamy dalszy rozwój i mniejsze straty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PHARMENA -0,92% 6,44 2022-05-20 10:05:23