Forum Giełda +Dodaj wątek

świadectwa depozytowe z 1994 roku

Zgłoś do moderatora
posiadam słynne świadectwa depozytowe banku śląskiego...
czy to jest coś dziś warte i co z tym można zrobić?
na ojca i na mnie - po 3 sztuki na każdego.
Skoro akcji nie dało się sprzedać na debiucie po 650 PLN i zrobić mega zysku, ojciec chyba wsadził je do szuflady i zapomniał o nich.
Czy obecnie to jest równowartość 3 akcji INGBSK?
czy była jakaś dywidenda do tego?
czy ktoś może mi rzeczowo wyjaśnić czy mam iść z tym do banku ;)
pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi
  • świadectwa depozytowe z 1994 roku Autor: ~Przemek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INGBSK 8,26% 141,60 2020-05-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.