Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,55 zł , zmiana od tamtej pory: -37,74%

SURFLAND - Zawiadomienia akcjonariuszy o zmianie udziału w głosach !!!

Zgłoś do moderatora
Zarząd Surfland Systemy Komputerowe S.A. z siedzibą we Wrocławiu (dalej: Spółka) informuje, iż do Spółki wpłynęły zawiadomienia od akcjonariuszy: Ewy Kuciewicz, Stefana Gajdy oraz Surfland sp. z o.o. s.k., w sprawie zmiany udziału w głosach na walnym zgromadzeniu Spółki. 
https://biznes.pap.pl/pl/news/listings/info/3172092,surfland-sa-(19-2021)-zawiadomienia-akcjonariuszy-o-zmianie-udzialu-w-glosach
  • SURFLAND - Zawiadomienia akcjonariuszy o zmianie udziału w głosach !!! Autor: ~LOP

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VRFACTORY 0,00% 0,96 2022-09-23 09:18:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.