Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,25 zł , zmiana od tamtej pory: -77,78%

Super, że kolejna spółka VR się rozwija

Zgłoś do moderatora
Odkąd wyszedł Oculus Quest 2 VR ilość gogli rośnie około 100% rocznie. Jaki to jest olbrzymi potencjał dla spółek gamingowych pokazał Carbon sStudio, który zwiększył przychody r/r na grach wydanych rok wcześniej. Stare premiery dalej zarabiają bo gracze ciągle dokupują sprzęt i testują gry. Carbon Studio z Warhammerem zaplanowanym na IV kwartał 2021 i Movie Games VR to będą dwie perełki w najbliższych latach. Wsiadać i cierpliwie czekać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MOVGAMVR -8,42% 0,50 2022-05-23 14:12:30