Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,47 zł , zmiana od tamtej pory: 9,44%

Super spółka właśnie ja odkryłem! Po prostu sam miodzio! Nie ma takiej!

Zgłoś do moderatora
Coal Energy ładnie zebrałem w piąteczek. Dzięki słabszym, dawcą kapitału, którzy nie wytrzymali ciśnienia i oddali.
Trafiło się paru, którzy nie wytrzymali presji trolli i dziękuje im za to, bo naprawdę udało się mi tanio odebrać te cenne akcje.
Poczytałem o tej niedocenionej spółce zajmującej się wydobyciem. Warto było zainwestować te kilkanaście tysięcy złotych.
Teraz muszę tylko spokojnie poczekać na raport 31.10.2020.
Nareszcie zarobie gruba kasę, a nie jakieś drobniaki.
Jeszcze raz dziękuję tym, którzy odsprzedali mi akcje po atrakcyjnej cenie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COALENERG 4,08% 0,51 2020-12-02 10:57:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.