Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  281,00 zł , zmiana od tamtej pory: -90,02%

SUPER REKOMENDACJE A TU TAKA CISZA

Zgłoś do moderatora
http://www.stockwatch.pl/przeglad-prasy/?u=http%3a%2f%2fwiadomosci.stockwatch.pl%2fdm-pko-bp-podniosl-ceny-docelowe-dla-akcji-mol-lotosu-pkn-orlen-i-pgnig%2cakcje%2c188138
  • SUPER REKOMENDACJE A TU TAKA CISZA Autor: mlynekk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MOL 1,67% 28,04 2021-05-07 15:59:01