Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,40 zł , zmiana od tamtej pory: 71,43%

Super info! Spolka dnia od Bosia!

Zgłoś do moderatora
Ale was tu naroslo niecierpliwcow na tym procadzie. Pragne was uspokoic i wam mowie ze sadny dzien coraz blizej. Jak strzeli to na raz i kto nie kupil ten ciapa. Zbiera sie coraz wiecej dobrych informacji.

Wlasnie czytam, ze BOŚ interesuje sie tym segmentem i rekomenduje Autodesk na spolke dnia.

Procad raportowal ze jest wzrost w licencjach Autodesku po slabym okresie. Im dalej tym lepiej, bedziemy tutaj miec swietna koncowke roku. Jak zadebiutuje Zortax z druku 3D to dodatkowo mamy benefity plynace z branzy. Nie wspominam o ukladzie technicznym, ktory od kilku miesiecy zbiera sie na potezne wybicie.

Trzymajcie sie i nadal skupujcie taniutkie akcje - na gieldzie wygrywa cierpliwosc.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROCAD -0,83% 2,40 2022-06-28 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.