Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,67 zł , zmiana od tamtej pory: -16,42%

Super INFO, lepiej niż się wszyscy spodziewali, już tłumaczę dlaczego

Zgłoś do moderatora
Wszystko idzie zgodnie z planem, przejęcie MTG i emisja 43kk akcji, czyli sporo mniej niż było w planach. mieli emitować 70kk, więc już to nam daje spory impuls do wzrostu.
Teraz tylko czekać na premierę rocat jumpurr :) do końca tygodnia przekonamy się wszyscy że pomału można otwierać szampana :)
  • Super INFO, lepiej niż się wszyscy spodziewali, już tłumaczę dlaczego Autor: ~Brajan

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OXYGEN -2,44% 0,56 2022-01-21 15:54:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.