Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  80,00 zł , zmiana od tamtej pory: 12,00%

Super Biznes

Zgłoś do moderatora
Trolle spadkowe, przestańcie ujadać, to wcale nie jest tak, że tutaj nic nie ma. Premierę niezapowiedzianie przenieśli o rok do przodu, ale to wyjdzie nam wszystkim na dobre, cierpliwi zarobią. Dlaczego dalej nie mamy żadnego gameplaya, trailera, ani nowych screenów z gry? Przestańcie naganiać na spadki. To po prostu element sprytnej strategii marketingowej Zarządu (nie pokazywać absolutnie nic tak długo aż ludzie zorientują się że król jest nagi) za którą zostali odznaczeni przez magazyn o którym nikt w branży gamingowej nie słyszał. O, i ostatnio ogłosili nawet że można sobie zamówić plakata z chełmem, powiesić nad łóżkiem, co jednoznacznie dowodzi że postęp prac projektowych idzie pełną parą. https://pbs.twimg.com/media/Evst3NMXAAAQ24l.jpg
  • Super Biznes Autor: ~Miziak
  • Re: Super Biznes Autor: ~Nowy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARWARD -5,68% 89,60 2021-09-20 14:37:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.