Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  57,90 zł , zmiana od tamtej pory: 186,01%

Stworzenie zmiiaturyzowanego prototypu urządzenia AIDLAB

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/EUROPEJSKI-FUNDUSZ-ENERGII-S-A-Stworzenie-zminiaturyzowanego-prototypu-urzadzenia-AIDLAB-7492877.html
  • Stworzenie zmiiaturyzowanego prototypu urządzenia AIDLAB Autor: ~Walic_TVN

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV 0,24% 165,60 2023-12-07 17:00:00