Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  80,00 zł , zmiana od tamtej pory: -2,50%

Strona Internetowa

Zgłoś do moderatora
https://www.starwardindustries.com/

Oficjalna strona spółki, gdy się ją otworzy na laptopie to opis Niezwyciężonego jest ucięty w połowie, nie da się nic przeczytać. Sami zobaczcie - oni w ogóle nie znają się na IT, nawet strony internetowej porządnie nie potrafią zrobić. Nic nie opublikowali, nic nie pokazali, nic nie zrobili, nic nie potrafią. Jedyne co umieją to oszukiwać inwestorów w prospekcie emisyjnym. Współczuję wszystkim tym którzy im zaufali... Powodzenia w odrabianiu strat.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
STARWARD -3,70% 78,00 2021-11-29 15:55:34