Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,39 zł , zmiana od tamtej pory: -36,67%

Strategiczna przepowiednia..

Zgłoś do moderatora
Byłem u wróżki która przepowiedziała najbliższą przyszłość CYTUJĘ ...Niebawem ukaże się info od Prezesa w którym Prezes opisze nową świetlaną strategię...czyli firma będzie się rozwijać w kierunku rozwoju gałęzi fintech będzie pogłębiać współpracę z GDP.AB w celu wprowadzenia SPOKO do wehikułu SPAC co wzmocni spółki PUG PASS w celu pozyskania kapitału z londyńskiej giełdy co spowoduje umocnienie FINV w sektorze który bardzo dynamicznie się rozwija i jest przyszłością w przelewach online . Firma FINV w najbliższym okresie poszukiwać będzie nowych rozwojowych podmiotów aby doprowadzić do ich rozwoju aby następnie przekazać je firmie GDP.AB oczywiście za FREE w ramach partnerskiej współpracy po zainwestowaniu środków akcjonariuszy ( UWAGA SZYDERA ) Reasumując strategia jaką obierze FINV jest dokładnie przemyślana i utrzymuje się w zakresie strategii rozwoju jaką byla określona.... zobaczymy na ile wróżka była blisko tego co nam szykuje Prezes... jeżeli ktoś się zastanawia gdzie są konkrety o finansach i ilości udziałów to niestety wróżka nie miała tak dalekosiężnych wizji i obawiam się że Prezes także pominie te aspekty karmiąc nas papką firmy Ble Ble i OBYM SIĘ MYLIŁ

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FINVENTUR 2,07% 0,25 2022-10-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.