Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,82 zł , zmiana od tamtej pory: 7,04%

Strategia upadku

Zgłoś do moderatora
https://www.przegladkoninski.pl/PL-H5/3/13834/powolaja-grupe-robocza-ze-pak-bedzie-wspolpracowal-z-prezydentem-i-starosta.html

Spotkanie pewnie wyglądało tak: "Słuchajcie my tak za pół roku będziemy ograniczać produkcję więc pojawi się trochę ludzi
bez pracy i będziecie musieli jakoś ten burdel ogarnąć i pamiętajcie, to nie nasza wina że nie będzie Ościsłowa"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZEPAK 6,41% 7,30 2019-11-15 12:34:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.