Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,35 zł , zmiana od tamtej pory: -45,19%

STRATA BRUTTO TYLKO 3MLN... A KRZYKACZE STRASZYLI 20MLN....

Zgłoś do moderatora
NAJTTRUDNIEJSZY OKRES PRZESZLIŚMY NIEMAL SUCHĄ NOGĄ. SUKCESEM SĄ NA STLAE KOSZTY NIŻSZE O 39%... SPRZEDAZ TYLKO WZRASTA W OSTARTNIM OKRESIE TO MOZE OZNACZAC 2 KWARTAŁ Z POWAŻNYM ZYSKIEM

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
INTERSPPL -0,27% 0,74 2023-03-24 17:00:00