Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,40 zł , zmiana od tamtej pory: 8,15%

Strasznie irytująca jest ta spółka i jej zarząd

Zgłoś do moderatora
O ile w przyszłe wzrosty tutaj wierzę i trzymam akcje co najmniej do 20 zł za akcje, tak muszę przyznać jednak, że jest to jedna z najbardziej irytujących mnie inwestycji. Wiem też, że wciąż nie ma jasnego sygnału do powrotu sentymentu do gamingu, ale wydawało mi się, że po potwierdzeniu ponad 50 mln zł dla OML w ESPI w najbliższych miesiącach i produkcji GR2 zakotwiczymy tutaj na wyższym poziomie, powiedzmy 7-8 zł, a tymczasem nadal kiszonka w okolicach ubitego dawno temu dna...
Spółko, zarządzie, ceno akcji - jesteśmy z Wami, ale dajcie coś w zamian xD

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONEMORE 0,86% 5,84 2021-09-21 16:39:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.