Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,15 zł , zmiana od tamtej pory: -58,72%
Wszystkie akcje serii I zostaną objęte w zamian za wkład niepieniężny wniesiony przed zarejestrowaniem akcji.

6. Cena emisyjna akcji serii I wynosić będzie 0,28 zł (dwadzieścia osiem groszy) za każdą poszczególną akcję.

7. Nadwyżka osiągnięta przy emisji akcji serii I powyżej ich wartości nominalnej w kwocie 30.462.750,00 zł (trzydzieści milionów czterysta sześćdziesiąt dwa tysiące siedemset pięćdziesiąt złotych) zostanie przeznaczona na kapitał zapasowy Spółki. 

SKĄD TA KWOTA 30.462.750,00 zł ??? Aaaa z wyceny Poly minus akcje 112 baloników po grosiku

KOLOROWE YARMARKI AHAHAHAHAHAA ZIELONE KIEŁBASY AHAHAHAHAH

POMYLONE K... ASY AHAHAHAHAH

Pamiętajcie, że z 1 grosz na 2 grosze to 100% hihi następnie z 2 na 3to już tylko 50% ale tu mowa jedynie o groszu BUAHAHAHAHAH

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
LAURENPES 1,00% 0,06 2022-06-24 17:03:38