Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  83,68 zł , zmiana od tamtej pory: 22,79%

Stopy procentowe !!

Zgłoś do moderatora
RPP mięknie bo rośnie inflacja, i nic nie wskazuje na zmianę trendu. RPP będzie miała też wybór : albo wspieranie rządu, albo obrona pieniądza. KPO pobudzi jego podaż. PEKAO już zapowiada ofensywę kredytową. Inne banki są w gorszej sytuacji ze względu na kredyty frankowe i utrzymywanie odpowiednich buforów kapitałowych określonych przez KNF. Czy zatem można liczyć na zmianę stóp procentowych ? Moim skromnym zdaniem - można. Np. inflacja około 5 % w nadchodzących miesiącach jest realna. (w kwietniu 4,2%). Czy to się stanie w 2021, czy na początku 2022 czas pokaże. Dla PEO to będą dobre wiadomości.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKAO 3,85% 102,75 2021-06-24 17:04:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.