Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,85 zł , zmiana od tamtej pory: -2,18%

Sternik kombinuje jak moze

Zgłoś do moderatora
Czary mary hokus pokus, na małe zlecenie K nie wpadało, na zlecenie 20 tys. K nie wpadało, teraz szamanskie śpiewy z ukrytym K i przerzucanie z wora do wora aby tylko podpuścić kogoś do oddania, ciekawe co jeszcze specjalista nam pokaże... ho ho ho..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PCCEXOL 0,65% 2,79 2021-12-07 10:41:05
2021-12-06
Zawarcie umowy
2021-12-02
Decyzja o realizacji inwestycji w Brzegu Dolnym
2021-11-08
Wyniki finansowe