Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,62 zł , zmiana od tamtej pory: 13,80%

Stawiam pionowego członka jutro!

Zgłoś do moderatora
Ciekawe czy masz racje ja myślę ze 90% wzrost do 10% twoja historia bo kreski jakieś nierówne podprowadzasz :) Ja tam lubię to co ma być na prosto stycznie. Kasa kasa kasa na zakupy po troche do wora ludzie, nie za wszystko wchodzić w jednym momencie. Zachłanność to pierwszy stopień do piekła :) Może by tak większa podbitka i zjazd 30-40% a tu by było zbyt czytelnie spory zjazd i odbicie zdechłego kurczaka co to za fale :P

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 6,24% 15,50 2022-12-05 17:00:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.