Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  257,50 zł , zmiana od tamtej pory: 41,36%

Starzy gracze w Gwinta stanowią zaledwie kilkanaście % obecnego stanu!

Zgłoś do moderatora
Pierwsze trzy dni października dały pokaz mocy urządzeń mobilnych..!

Na AppStore w październiku było 800 tys pobrań co wygenerowało 200 tys $ przychodu..!

Przychody gry "Gwint" CD Projektu w wersji na urządzenia mobilne z systemem iOS wyniosły w listopadzie ok. 0,9 mln USD - szacuje portal Sensor Tower. Według szacunków grę pobrano w ubiegłym miesiącu ze sklepu Apple łącznie ok. 0,8 mln razy.
Chińska wersja gry została pobrana 400 tys. razy, generując jednocześnie 500 tys. USD przychodów. Na pozostałych rynkach "Gwint" wypracował 400 tys. USD przychodów i został pobrany 400 tys. razy.

Do tej pory (od 29 października) łącznie pobrano Gwinta na AppStore 1.6 mln razy
A czystego przychodu (po odjęciu 30 % prowizji) Gwint na AppStore wygenerował 1.1 mln $

https://sensortower.com/ios/publisher/cd-projekt-s-a/509542878 

Łatwo policzyć, że dotychczasowi (stacjonarni) gracze w Gwinta (PC i konsole) stanowią zaledwie kilkanaście procent aktualnego stanu.! 

  • Starzy gracze w Gwinta stanowią zaledwie kilkanaście % obecnego stanu! Autor: ~nagan

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -1,91% 364,00 2020-11-25 17:02:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.