Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,18 zł , zmiana od tamtej pory: 216,94%

Stary prezes Osiński tu rządzi

Zgłoś do moderatora
Niektórzy tu pisali,że to nowa firma i nowi ludzie... hheh...
A tu Osiński Adam 14 listopada 2019 roku jako  "uprawniony akcjonariusz Emitenta" "powołał pana Tomasza Pokorę do składu rady nadzorczej Emitenta."

Zatem stary prezes co nas wydymał dalej tu siedzi i dalej chce dymać...

I czy Tomasz Pokora to nie ów prezes spółki Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o.???

O której można poczytać opinie na:
https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,841404
Jak np. tę od klienta:
"... Zrezygnowaliśmy z tej firmy, przy zakupie kolejnej sprężarki do nas do zakładu sam polecałem prezesowi właśnie wspomnianą przez ciebie markę - było podobnie, nie miła rozmowa itp. W trzecim rzucie dwa lata temu, już sam prezes wybrał z górnej półki maszynę z innej firmy i co...? I na fakturze znalazł się jakiś pakiet serwisowy za 1 400 pln i nikt w tej firmie nie potrafił wytłumaczyć co to jest - śmiałem się trochę, że to czyściwo i drobne na papierosy dla serwisanta. Wniosek- kolego zawsze będą tak robić, żeby zarobić."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HEMP 0,00% 0,58 2020-09-23 11:20:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.