Forum Giełda +Dodaj wątek

STARK DEVELOPMENT - ROSNACE OBROTY NA TYG I MIESIECZNYM

Zgłoś do moderatora
nie wiem dlaczego tak sie dzieje - byc moze ktos przerzuca sztucznie akcje zeby wywindowac obrot na kolejnego maxa ze z miesiaca na miesiac rosnie

potem spodziewalbym sie zamkniecia kursu na 6gr aby na miesiecznym zaczela rysowac sie zmiana trendu

w nastepnym miechu zamkniecie na 7gr, obrot sam sie automatycznie zwiekszy kiedy leszcz zacznie sie pchac i dobierac do papieru i wtedy bedziemy mieli zmiane trendu i ostry ruch do gory


WARTO AKUMULOWAC SPEKULACYJNIE PAPIER

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARKDEV 0,00% 0,01 2013-12-11 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.