Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,80 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

STAŁY REGULAMIN WZA i NWZA FAM SA

Zgłoś do moderatora
https://ecitydoc.com/download/stay-regulamin-zwyczajnych-i-nadzwyczajnych-walnych_pdf
STAŁY REGULAMIN ZWYCZAJNYCH I NADZWYCZAJNYCH WALNYCH ZGROMADZEŃ AKCJONARIUSZY FAM
§ 1 1.Regulamin niniejszy określa organizację i przebieg Zwyczajnych i Nadzwyczajnych Walnych Zgromadzeń Akcjonariuszy FAM Grupa Kapitałowa z siedzibą w Warszawie zwanych dalej Zgromadzeniem. 2.Zgromadzenie obraduje według zasad ustanowionych w Kodeksie spółek handlowych, Statucie Spółki i niniejszym Regulaminie z uwzględnieniem innych przepisów i rekomendacji dotyczących spółek publicznych. <---

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FAM 11,11% 1,80 2018-02-19 15:28:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.