Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,71 zł , zmiana od tamtej pory: 34,69%

Środki z poprzedniej emisji

Zgłoś do moderatora
Tak, jak pisałem wcześniej, spółka ma do końca roku czas na opublikowanie nowego planu wydatkowania pieniędzy z poprzedniej emisji. Środki były pozyskiwane na inwestycje, których nie ma, bo są w leasingu, więc nie wiem czy zdaja sobie tam sprawę z tego, że nie można tak sobie wziąć pieniędzy od inwestorów i trzymać na lokatach (w certyfikatach) przez 2 lata. Spółka swoimi zagraniami, typu dywidenda wypłacana tuż przed Wigilią, śmieszny skup akcji, itp. tak mnie wku..., że tym razem będzie mi się chciało zgłosić ich do KNF.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRANSPOL 1,11% 3,65 2021-09-21 16:44:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.