Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,70 zł , zmiana od tamtej pory: -32,99%

Środki na koncie 139 mln. ! KAPITALIZACJA 130 mln.

Zgłoś do moderatora
https://www.biznesradar.pl/raporty-finansowe-bilans/CENTRUM-NOWOCZESNYCH-TECHNOLOGII

Środki pieniężne 83 mln. + sprzedaż działki w Krakowie za 56 mln.

https://biznes.pap.pl/pl/news/listings/info/3143449,cnt-ma-przedwstepna-umowe-sprzedazy-dzialki-i-budynku-wielorodzinnego-w-krakowie-za-56-4-mln-zl

  • Środki na koncie 139 mln. ! KAPITALIZACJA 130 mln. Autor: mercedes-milioner

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CNT 1,54% 13,20 2023-05-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.