Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  66,90 zł , zmiana od tamtej pory: -27,35%

Środa podtrzymała odbicie krajowego rynku i relatywną siłę względem...

Zgłoś do moderatora
Środa podtrzymała odbicie krajowego rynku i relatywną siłę względem otoczenia zewnętrznego. Podczas gdy parkiety zachodnioeuropejskie zaliczyły umiarkowane spadki, WIG zdołał urosnąć piątą sesję z rzędu, a wzrostom poddały się, oprócz największych spółek, także segment małej i średniej kapitalizacji, wskazując na poprawę szerokości ruchu. W Stanach Zjednoczonych sesja z pozytywnym finałem, wspieranym doniesieniami o progresie w rozmowach handlowych między UE a Stanami Zjednoczonymi, po spotkaniu Junckera z Trumpem w Waszyngtonie (co może obniżać ryzyko eskalacji napięć handlowych, a sektorem który mocno mógłby ucierpieć na scenariuszu otwartej wojny handlowej byłaby w eurolandzie głównie motoryzacja, która jest istotna także dla krajowej gospodarki i giełdy – szereg spółek bowiem jest poddostawcami zachodnioeuropejskich koncernów samochodowych). .. https://przekrojfinansowy.pl/raport-rynku-akcji-lotos-millennium-arctic-paper-apator/
  • Środa podtrzymała odbicie krajowego rynku i relatywną siłę względem... Autor: ~Niebieski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -1,10% 48,60 2020-08-12 17:04:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.