Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,89 zł , zmiana od tamtej pory: -7,87%

SPRZEDAŻ - WYTŁUMACZENIE

Zgłoś do moderatora
Już tłumaczę o co chodzi z tą sprzedażą kiedy prezes mówi, że lepiej się sprzedaje tydzień po premierze w porównaniu do Sniper3.

Załóżmy, że Sniper3 (po dobrej grze Sniper2) zszedł w pierwszy 2 dni, powiedzmy 500K, a dalej już nikt nie kupował, bo oceny były złe.

SGWC w piersze dni nikt nie kupował bo gracze już nauczeni grą poprzednio czekali na opinię. Załóżmy, że w pierwsze 2 dni zostało sprzedane max 50K, a teraz sprzedaż rośnie w porównaniu do trójki, ale do 1 mln jeszcze bardzo dużo brakuje, o ile w ogóle kiedy kolwiek dobije, bo kunkurencja nie śpi, a i promować grę spółka cały czas nie będzie, bo koszty będą większe niż przychody (nie mówiąc już o zysku) ze sprzedaży.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES 0,37% 0,82 2020-01-28 10:02:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.