Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  281,55 zł , zmiana od tamtej pory: -35,18%

Sprzedaż spółek dystrybucyjnych z grupy Inter Cars wyniosła w październi

Zgłoś do moderatora
Sprzedaż spółek dystrybucyjnych z grupy Inter Cars wyniosła w październiku 2017 roku 668,2 mln zł przychodów, czyli była wyższa r/r o 20,6% - podała spółka. Łącznie od początku roku skonsolidowane przychody spółki wyniosły 5,6 mld zł, co oznacza wzrost r/r o 15,7%. http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/26075-rynek-akcji-intercars-rafako-syntetik-orange

  • Sprzedaż spółek dystrybucyjnych z grupy Inter Cars wyniosła w październi Autor: ~Niebieski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERCARS 1,96% 182,50 2020-05-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.