Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,74 zł , zmiana od tamtej pory: -14,77%

sprzedałem sporą część moich akcji mrb, bo musiałem

Zgłoś do moderatora
Sprzedałem sporą część moich akcji mrb, by wspomóc dziecko w kupnie mieszkania. Więcej do sprzedania nie mam, resztę będę trzymał. Moim zdaniem nie wiemy jakie jest ryzyko wzrost kosztów w budownictwie dla mrb, ale mam nadzieję, że jest pod kontrolą. Pozdrawiam akcjonariuszy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MIRBUD 3,06% 4,04 2021-10-18 14:16:45