Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,72 zł , zmiana od tamtej pory: 25,00%

Sprzedałem KUPIEC kupiłem DOGECOIN

Zgłoś do moderatora
Nie ma znaczenia kapitalizacja i majątek spółki. Fakt że jest nisko wyceniany papier niczego nie oznacza. Gracze kupują to co rośnie a nie to co ma wartość.

Radykalnie zmieniłem zdanie na temat spółki. Tuż poniżej 3 zł pisałem że spółka zejdzie niżej i kupię poniżej 1.70. Następnie zmieniłem zdanie i napisałem że dopiero cena poniżej 1.50 mnie zainteresuje. Kupiłem trochę i zamknąłem wszystko bez zysku. Jednocześnie kupowałem w ostatnich tygodniach DOGECOINA i chyba sami wiecie co dało lepiej zarobić. Kupowanie wartości nie ma kompletnie sensu, pies z kulawą nogą tego nie dotyka. W tej chwili upływający czas i ten który pozostaje do końca cyklu wzrostowego na rynkach jest najważniejszy. ten czas się kurczy. Piszecie o nieruchomości i o rezerwach na skup akcji. To kompletnie nie ma znaczenia.

 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KUPIEC -2,27% 2,15 2021-10-25 12:19:16