Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,14 zł , zmiana od tamtej pory: 26,54%

Sprzedajcie, bo szkoda czasu

Zgłoś do moderatora
Wiem, że 1,45 to śmieszna cena, ale nie macie alternatywy. Oddałem na przełomie kwietnia i maja po 1,44 zł. Dziś mam spółki, które generują po 4 mln zł zysku netto na kwartał i na których jest poważny ruch.

O podwyższeniu ceny możecie zapomnieć, skoro po 1,45 wcześniej zdjęli połowę tego, co chcieli. Dziś potrzebują już mniej, a wy jesteście zmęczeni marazmem. Jeśli nie oddacie teraz, za pół roku zrobią kolejne wezwanie z tą samą ceną, a wy stracicie możliwość zarabiania na innych spółkach.

To, co się tutaj wydarzyło i się dzieje to skutek braku porozumienia akcjonariuszy przy pierwszym wezwaniu.

Pozdrawiam i życzę powodzenia na papierach innych spółek.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GIGROUP -1,50% 1,44 2022-08-12 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.