Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,92 zł , zmiana od tamtej pory: -34,69%

sprzedac wydmuche i kupic Solarinov i to natychmiast !

Zgłoś do moderatora
Plaza to wydmucha , w anglii zawieszona od 16 lipca ! A Solarinov ? Dynamicznie rozwijajaca sie fotovoltaika ! 3.08.2021 oglosili ze wprowadzaja swoja splke zalezna na gpw ! A kurs jeszcze nie zdazyl nawet zareagowac ! Bo wiekszosc akcjonariuszy woli sie opalac i wybiera spekulacje jak na szemranej plazie !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PLAZACNTR 2,40% 2,56 2021-10-20 16:24:52