Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,79 zł , zmiana od tamtej pory: -6,81%

Sprawozdanie Finansowe za 2020 po audycie szczegóły

Zgłoś do moderatora
Spółka posiadała na koniec roku 2020 prawdziwe aktywa, w postacie nieruchomości inwestycyjnych, nieruchomości w budowie, towarów (grunty kupione z myślą odsprzedaży) oraz prawie 30 mln gotówki. Z wynajmu powierzchni w galeriach w trudnym 2020 roku osiągnęła 6 mln zysku. Krótkoterminowym zadaniem jest spłata 120 mln złotych na rzecz Santander Bank stąd emisja obligacji do inwestorów kwalifikowanych na 50 mln złotych. Pozostałe pozycje kredytowe mają długi horyzont zapadalności 2023, 2025, 2032.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -3,70% 2,60 2021-10-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.