Forum Giełda +Dodaj wątek

SPOX! sprzedałem tylko tyle ile chciałem-cały czas działam!

Zgłoś do moderatora
Wczoraj rano Szanowny Kolego kupiłem jeszcze po 8,56-75 kilka Kilo bo kurs miał chęć spadać i dzisiaj to wywaliłem.Więc nie pisz takich tekstów do mnie.Zobaczysz jak zaraz wszyscy się rozpiszą jak to robią interesy na Ukochanym-Badziewiaku nr:1. jak był poniżej 8.pln. NIKT!!! opr.mnie nie brał a namawiałem i pisałem 3X BRAĆ !!!!!! bo tani jak woda. Koniec-kropka. Pozdrawiam i nie jesteś mnie dzisiaj w stanie zdenerwować.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX -0,77% 5,16 2021-10-15 14:18:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.