Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,30 zł , zmiana od tamtej pory: -21,63%

spotkanie ze spółką

Zgłoś do moderatora
Dla zainteresowanych informacja, o przyszłotygodniowym spotkaniu z Pure Biologics , którą otrzymałem z Innervalue. 


Szanowni Państwo,
w imieniu Zarządu Pure Biologics S.A. mamy przyjemność zaprosić na konferencję Spółki, podczas której omówione zostaną realizowane projekty innowacyjne oraz perspektywy rozwoju w najbliższych okresach.
W spotkaniu udział weźmie Prezes Pure Biologics S.A. dr Filip Jeleń.
Termin: 22 października (wt), godz. 17:00
Lokalizacja: Warszawa
Szczegóły zostaną przesłane zainteresowanym osobom. Informację dot. chęci uczestnictwa prosimy przesyłać do 21 września (pn) na adres purebiologics@innervalue.pl
Liczba miejsc ograniczona

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PURE -0,65% 30,80 2019-12-13 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.