Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,23 zł , zmiana od tamtej pory: -14,63%

Spotkanie online z prezesem KSG Agro

Zgłoś do moderatora
Zapraszamy do rejestracji na spotkanie online z przewodniczącym rady dyrektorów KSG Agro Siergiejem Kasjanowem, które odbędzie się 8 października o 9:00 CET. Przedstawimy strategię rozwoju spółki na najbliższe lata oraz odpowiemy na Państwa pytania.

Wybór platformy za za pomocą której odbędzie się rozmowa, będzie zależał od ostatecznej liczby uczestników. Każda zarejestrowana osoba za tydzień przed spotkaniem dostanie stosowny link do wydarzenia.

Link do rejestracji: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd7McMDSEBaBRkuyaRZ0xyQDOybfwx8PX_3ZZxcKUOcRt4X7Q/viewform

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KSGAGRO 5,00% 1,05 2020-10-23 14:52:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.